Strona główna - Powiatowy Urząd Pracy w Olecku


Najnowsze aktualności i wydarzenia

UWAGA

PRZEDŁUŻONO TERMIN NABORU NA SZKOLENIE „OPERATOR ŻURAWIA PRZENOŚNEGO” Informujemy, że planujemy realizację szkolenia zawodowego pn. „Operator żurawia przenośnego” (HDS) w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie oleckim (I)”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych dla 10 osób bezrobotnych.

INFORMACJA O NABORZE NA SZKOLENIE

Informujemy, że planujemy realizację szkolenia zawodowego pn. „Profesjonalna sprzedaż i obsługa klienta z nowoczesnymi technikami sprzedaży” w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie oleckim (I)”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych dla 10 osób bezrobotnych, posiadających co najmniej średnie wykształcenie i umiejętność obsługi komputera.

INFORMACJA O NABORZE NA SZKOLENIE

Informujemy, że planujemy realizację szkolenia zawodowego pn. „Spawanie metodą MAG i TIG” w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie oleckim (I)”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych dla 10 osób bezrobotnych.

INFORMACJA O NABORZE NA SZKOLENIE

Informujemy, że planujemy realizację szkolenia zawodowego pn. „Operator żurawia przenośnego” (HDS) w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie oleckim (I)”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych dla 10 osób bezrobotnych.

INFORMACJA O NABORZE WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE PODJĘCIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku informuje, że w ramach projektu współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, dysponujemy środkami na podjęcie działalności gospodarczej dla jednej kobiety bezrobotnej w wiekudo 30 – go roku życia, która aktualnie nie uczestniczy w kształceniu i szkoleniu (tzw. młodzież NEET) .

Wyświetlanie 151 - 155 z 174 rezultatów.
Pozycji na stronę: 5

Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie oleckim Powiatowy Urząd Pracy w Olecku, na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Olsztynie , w 2018 roku kontynuuje realizację projektu pozakonkursowego pod nazwą „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie oleckim...

Czytaj więcej w temacie: Projekty skierowane do osób bezrobotnych i poszukujących pracy

6,9%Stopa bezrobocia w Polsce  Stan w końcu stycznia 2018r.

Statystyki i analiza
  • 831,10 zł Podstawowy zasiłek dla bezrobotnych
  • 997,40 zł Stypendium dla bezrobotnego w okresie odbywania szkolenia
  • 415,60 zł Dodatek aktywizacyjny
  • 27.100,14 zł Środki dla bezrobotnego na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Nasz adres: ul. Armii Krajowej 30, 19-400 Olecko

tel. (87) 520 30 78, (87) 520 25 33

fax. (87) 520 27 46

e-mail:  biuro@pup.olecko.pl

Godziny urzędowania:

  • poniedziałek - czwartek 7:30 - 15:30
  • piątek 7:00 - 15:00

Interesanci przyjmowani są w godzinach od 8:00 do 14:00.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę