Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Olecku


Nagłówek

Aktualności

Informacja o zwiększeniu kwoty dotacji na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku informuje, że zwiększeniu do 27 000,00 zł uległa kwota dofinansowania na jedną dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie oleckim (IV)" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego

Chcesz zdobyć nowe kwalifikacje, zmienić zawód zgłoś się do Powiatowego Urzędu Pracy w Olecku!

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku informuje, iż w związku z realizacją projektu „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie oleckim (IV)" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 (RPO WiM 2014-2020),...

Informacja o zakończeniu naboru wniosków o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej, dla osób do 30 roku życia.

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku informuje, iż z dniem 24.09.2018r. zakończył nabór wniosków o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej, dla osób do 30 roku życia, który został ogłoszony w dniu 07.09.2018r.  

Europejskie Dni Pracy on-line

Europejskie Dni Pracy on-line

Nabór kandydatów do służby przygotowawczej w Państwowej Straży Pożarnej

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Olecku ogłasza nabór kandydatów do służby przygotowawczejw Państwowej Straży Pożarnej w systemie zmianowym.

Informacja nt. projektu "Własna firma w EGO"

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej w powiatach ełckim, gołdapskim i oleckim

Warmińsko - Mazurski Tydzień Kariery 2018

Warmińsko – Mazurski Tydzień Kariery 2018

Ogłoszenie o naborze wniosków o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej, dla osób do 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku informuje, iż w ramach otrzymanych dodatkowych środków z rezerwy Funduszu Pracy na realizację programu na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej, od dnia 10.09.2018r. prowadzi nabór wniosków o dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej.

Informacja

Ruszyła kolejna sesja projektu Biura Prewencji Komendy Głównej Policji i Policji holenderskiej pt. „Twoje bezpieczeństwo - nasza sprawa - praca w Holandii” . Odbywające się w ramach programu konferencje mają na celu zwrócenie uwagi na kwestie związane z planowaniem zatrudnienia za granicą, w szczególności na terenie Holandii.

Informacja o zakończeniu naboru wniosków na staże i prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku informuje, iż z dniem 30.08.2018r. zakończył przyjmowanie wniosków o organizację staży i prac interwencyjnych w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób powyżej 30 roku życia pozostających bez pracy w powiecie oleckim (IV)”

Wyświetlanie 1 - 10 z 203 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę